Yüksek Gerilim Havai Hatlar Uçak İkaz Lambası BALISOR

Yüksek gerilim iletim hatları alçak seviyede uçan uçaklar ve helikopterler için büyük tehlike oluşturmaktadır. Gerilim hatlarının sadece direk kısımları hava taşıtları için risk teşkil etmez gerilim hatlarının tellerinde hava taşıtları için çok büyük risk teşkil etmektedirler.


Ürün Bilgisi

 • Yüksek gerilim iletim hatları alçak seviyede uçan uçaklar ve helikopterler için büyük tehlike oluşturmaktadır. Gerilim hatlarının sadece direk kısımları hava taşıtları için risk teşkil etmez gerilim hatlarının tellerinde hava taşıtları için çok büyük risk teşkil etmektedirler.

  Şehirlerin bir çok noktasından geçen gerilim hatları helikopterlerin seyri ve acil iniş durumlarında yüksek risk teşkil etmektedirler. Gerilim hatların direk kısımlarına uçak ikaz lambaları ile hem gündüz hem gece için işaretleme yapılabilir.

  Gerilim hatlarının tellerine gündüz Kırmızı, Beyaz ve Turuncu ikaz topları ile işaretleme yapılabileceği gibi, gece DELTA-BOX firmasının gerilim hatlarına özel tasarladığı Ledeo BIA BHT ürünü 100.000 Saatlik kullanım ömrü ile hiç bakım gerektirmeyen ve gerilim hattının kendisinden beslenen lambasını kullanılarak ICAO ( Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü) ve FAA ( Amerikan Sivil Havacılık İdaresi ) standartlarına uygun şekilde hava sahasının güvenliği sağlanabilir.

  Tüm uçak ikaz lambalarımız  ICAO ( Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü ), FAA ( Amerikan Sivil Havacılık İdaresi ) ve Türkiye Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü SHGM tarafından gerekli tüm standartlara, sertifikalara ve test belgelerine sahiptir.

   

  Avantajlar

  ·      10 yıldan fazla kullanım ömrü

  ·      Çoklu LED teknolojisi

  ·      Montaj zaman avantajı

  ·      Yıldırıma karşı koruma

  ·      Bakım gerektirmeyen tasarım

  ·      500kV’ye kadar  yüksek gerilim hatlarında kullanılabilir

  ·      ICAO Annex 14, Bölüm 6 standartlarına uygunluk sağlamaktadır

 • Teknik Özellikler

  Işık

  LED

  Renk

  Kırmızı

  Yatay yayım

  360

  Dikey yayım

  10

  Yayım gücü

  >10 Cd

  MTBF

  100 000 saat

  Hata gerilimi

  1V ile 500kV

  Çalışma sıcaklığı

  -55°C ile  +55°C

  Koruma sınıfı

  IP66

  Lens malzemesi

  Alüminyum ABS

  Boyut

  380mm X 215mm

  Ağırlık

  <6 kg

  Standartlar

  EN60947-1

  CEI60364, NF C15-100

  EN60529